1 / 5
YAMAHA 1300R SKUTER NA VODA
7.000 €
Цената е фиксна
06.03.2022 01:04

Скопје Центар / Скопје

SE PRODAVA SKUTER NA VODA:
YAMAHA 1300R VO PERFEKTNA SOSTOJBA
140 SAATI
KAKO OD SALON

Категорија: Моторни Возила / Бродови / чамци / Водни скутери / Воден скутер

Се продава од:

MARTIN
Потврден огласувач
077723162
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам