1 / 12
Se prodava kujka vo selo leskoec
60.000 €
Цената е фиксна
26.01.2023 20:21

Охрид / Охрид

Број на соби:

6

Квадратура:

800 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

900 m²

Тип на домот:

Останато

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Наместен

Година на градба:

1975

Година на реновирање:

2020

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Гаража

Ориентација:

Исток

Адреса:

Leskoec

Se prodava kujka vo selo leskoec
800kvadarti mesto so si kujka
Povejke info 076575283

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Ivan
Потврден огласувач
071492300
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам