1 / 4
Нови ALPINE
70 €
31.10.2021 00:19

Виница / Виница

Alpine spe-20sf
Звучниците не се користени
2 х среден-бас
2 х високотонци
2 х скретници

Предноста на овие звучници е во магнетото! Толку е мал и плиток да може да се вгради во било кој автомобил, идеални за спортски автомобили!

Цена : 70 евра

БАРАЈТЕ МЕ САМО НА ВИБЕР...... 077 498 057..... ! НЕ на долу наведениот број

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Звучници

Се продава од:

tauserci
Потврден огласувач
070000000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам