Se prodava 3 soben stan, sproti T-Mobile na Dzon Kenedi
По Договор
31.10.2021 01:04

Чаир / Скопје

Број на соби:

3

Греење:

Нема

Спрат:

3 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Празен

Лифт:

Не

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Север

Se prodava 3 soben stan, sproti T-Mobile na Dzon Kenedi.

076/650-653

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава / Можна е замена од:

Ss
Потврден огласувач
076650653
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам