1 / 4
2 Mikrofofoni za udarni instrumenti img Stage Line DM-44B
5.500 МКД
28.01.2023 17:00

Битола / Битола

Prodavam 2 mikrofoni za ozvucuvanje na udarni instrumenti. Img Stage Line DM-44B. Edniot e za bas, drugiot za visoki tonovi. Kupeni se od musicstore.de germanija 2013ta godina i koristeni se okolu 7-8 meseci, potoa prekinav da se zanimavam so muzika. So niv ozvucuvav Cajon(Kahon). Cena 5500 denari. Ima prostor za dogovor okolu cenata.

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Микрофони

Се продава од:

Pece
Потврден огласувач
075751479
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам