1 / 2
Агрегат за наводнување/agregat za navodnuvanje
1 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

01.07.2022 21:10

Неготино / Неготино

Се продава агрегат за наводнување, дизел, во исправна состојба. Цена по договор
078 25 25 37

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Земјоделство и Животните на фармата

Се продава од:

Blazo
Потврден огласувач
071318438 078252537
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам