1 / 4
Samsung watch active 2 kako nov!!
6.000 МКД
16.05.2022 14:45

Охрид / Охрид

Se prodava samsung watch active 2, vo odlicna sostinba, kako nov. Bez nitu edna tocka na nego. Od prv den nosen so zastitna maska na kukiste plus 4 remcinja podarok. Full pakovanje.

Kontakt telefon 078-459-942

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Паметни часовници - Smartwatch

Се продава од:

Anisija
Потврден огласувач
078200633
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам