1 / 5
DAF XF 460 euro 5
10.300 €
12.500 €
02.07.2022 13:29

Битола / Битола

Se prodava DAF 460 ks euro 5
Vo odlicna sostojba
Full oprema i Retarder
988.000
Na 976000 servis full
Promeneto turbo I lamela.
2007
Klima vebasto frizder I se.

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Kire
Потврден огласувач
78376808
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам