1 / 5
Sisina sise za flasiranje vino 1L
10 МКД
17.11.2021 08:09

Охрид / Охрид

Se prodavaat sisina od pelisterka litarski za flasiranje na vino i druga namena

Категорија: Дом и Градина / Потреби за домаќинство / Останато

Се продава од:

Pepo
Потврден огласувач
077503400
Испрати Е-маил до огласувачот

Visoki masi se izdavaat

8 МКД

Villa Minami Sobi Apartman

14 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам