1 / 12
Renault Clio Storia
2.400 €
12.08.2022 09:31

Кочани / Кочани

Марка:

Renault

Модел:

Clio

Година:

2007

Гориво:

Бензин

Километри:

110000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2022

Сила на моторот:

44 kw / 60 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Автомобил во перфектна состојба, без дополнителни вложувања. Економично возило со мала потрошувачка, реални километри. Проверка по ваша желба.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Martin
Потврден огласувач
076227076
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам