1 / 5
SE PRODAVA KUĶA
42.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

02.11.2021 12:33

Штип / Штип

Број на соби:

5

Квадратура:

94 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Дрва

Дворна површина:

410 m²

Тип на домот:

Мулти семејна куќа

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Наместен

Година на градба:

2000

Година на реновирање:

2010

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 4 паркинг места

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Petar Pop Arsov

SE PRODAVA KUKJA NA ODLICNA LOKACIJA VO ODLICNA SOSTOJBA,VEDNAS VSELIVA
INF.
075 944 919
071304 638

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава / Можна е замена од:

Rade
Потврден огласувач
075944919
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам