1 / 4
Skuter Generic 125 Xor 4t
500 €
31.10.2021 19:50

Струга / Струга

Марка:

Останати марки

Вид:

Скутер

Година:

2007

Модел:

Generic Xor 125cc

Километри:

10000

Skuter Generic 125 vo odlicna sostojba mk dokumenti

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Rusit
Потврден огласувач
070392088
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам