1 / 7
Продавам куќа со одлична локација
36.000 €
05.03.2023 21:47

Битола / Битола

Број на соби:

3

Квадратура:

60 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Дрва

Дворна површина:

80 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

Тераса + 1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Адреса:

ул. ,, Тошо Даскалот,,

Се продава веднаш вселива куќа на одлична локација, со дворно место и помошни простории.
Информации на телефон 076/702-694 и 075/620-005.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

nikola
Vasil Brklevski 2A
Потврден огласувач
075620005
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам