1 / 3
Se prodava plac/niva vo markov manastir potocno gorenica
25 €
29.06.2022 13:31

Сопиште / Скопје

Квадратура:

761 m²

Тип на земјиште:

Останато

Se prodava
https://www.google.com/maps/place/41.909472, 21.424936/@41.9097296,21.4249329,18z/data=!3m1!1e3

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава / Можна е замена од:

martin
Потврден огласувач
078230136
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам