Ovco meso Овчо месо Sheep meat
100 €
01.11.2021 10:02

Ресен

Se prodava neto tezina ovco meso, moze i bruto tezina, po svoj izbor. Odlicno za pastarma
Povekje info na broj

Категорија: Храна и готвење / Месо, салами и колбаси

Се продава од:

Krste
Потврден огласувач
078366818
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам