1 / 4
Fiat Brava 1.4 “ Za Delovi “
88 €
01.11.2021 10:29

Дебар / Дебар

Марка:

Fiat

Модел:

Brava

Година:

1998

Гориво:

Бензин

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2021

Сила на моторот:

56 kw / 76 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Fiat Brava 1.4 za delovi

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Ardiol
Debar
Потврден огласувач
071709800
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам