1 / 4
Dynamic Sporet so plin
4.500 МКД
Цената не е фиксна
Со вклучен ДДВ
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

01.11.2021 10:48

Струга / Струга

Испраќам по карго    

Dynamic Sporet so Plin
Vo odlicna sostojba edna godina stara

Категорија: Останато

Се продава од:

Sakip
Потврден огласувач
072616785
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам