1 / 2
Se prodava Samsung galaxy s8
11.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

01.11.2021 11:58

Ѓорче Петров / Скопје

Prodavam Samsung galaxy s8 so oshteteno zadno staklo no dobro funkcionalen . Raboti so site karticki

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Стари телефони

Се продава од:

Emilija
Потврден огласувач
071200975
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам