1 / 5
Zimska Velosipedska Oprema (NOVO)
По Договор
25.01.2022 12:15

Куманово / Куманово

Состојба на предмет
Нов

Prodavam nova velosipedska oprema za zima.
Golem izbor na dizajni i golemini na :
-Termo helanki
-Zimski jakni, softshell
-Suskavci
-Kamasni za sprinterki
-Bandani
Belgiski brendovi, kvalitetni i dolgotrajni !!
Opremete se i uzivajte vo sekoja voznja.
Kontakt 078432194

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Делови за Велосипеди и додатоци / Облека, Опрема

Се продава од:

Mario
Потврден огласувач
078432194
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам