1 / 8
Kawasaki ER 650A
3.500 €
Цената е фиксна
Со вклучен ДДВ
15.05.2022 13:00

Делчево / Делчево

Марка:

Kawasaki

Вид:

Туринг

Година:

2012

Модел:

ER 650 A

Километри:

50000

650 ccm, 53 kW,
Моторот е во супер состојба, гуми 90%, сменети масло, филтри, ланец, зупчаници/ѕвезди... НАПОМЕНА: " Моторот е на Бугарски Таблици " и може да се царини и регистрира на Македонски доколку сакате.

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Boban
Потврден огласувач
070344500
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам