1 / 12
LANYING JJ150Z-5
280 €
16.11.2021 13:00

Делчево / Делчево

Марка:

Останати марки

Вид:

Скутер

Година:

2006

Модел:

Lanying

Километри:

10000

150 ccm

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Boban
Потврден огласувач
070344500
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам