1 / 9
Imot
1.000 €
16.05.2022 13:35

Крива Паланка / Крива Паланка

Број на соби:

4

Квадратура:

100 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Нема

Дворна површина:

100 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Наместен

Година на градба:

1990

Година на реновирање:

2010

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Адреса:

Selo osice

Prodavam stara kukja na dva sprata pristapen pat struja 1/1 cista dokumentacija moze i zamena 077974708. 075885334

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Dusko
Потврден огласувач
077794708
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам