1 / 4
КОРИСТЕН НАМЕШТАЈ ОД ЧИСТО ДРВО :
1 €
Цената не е фиксна
31.01.2023 23:32

Карпош / Скопје

КОРИСТЕН НАМЕШТАЈ ОД ЧИСТО ДРВО :
1. Регал во три дела од темно кафено дрво...
дини)
2. Гардеробер од спална соба “Леснина“ (црвен) во 4дела
3. Мало биро
4. Гардеробер (светло дрво)

ПОВЕЛЕТЕ - МОЖНОСТ ЗА ГЛЕДАЊЕ (Тафталиџе 1):
САБОПТА и НЕДЕЛА
Контакт... Јован, 075228550

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Витрини и Комоди

Се продава од:

Јован
ул.Осло бр.2 Скопје
Потврден огласувач
075228550
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам