1 / 5
Golf 1 1.6 disel dizel moze i vo delovi
500 €
07.05.2022 16:18

Берово / Берово

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

1980

Гориво:

Дизел

Километри:

40000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

02.2020

Сила на моторот:

40 kw / 54 ks

Kласа на емисија:

Еуро 2

Se prodava golf 1 disel moze cel moze i vo delovi
4 vrati,javuvanje do 21 casot

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Lada
Потврден огласувач
070207439
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам