1 / 6
Arkadni kabineti fliper od najrazlicni formi i dimenzii
1.000 €
Со вклучен ДДВ
13.02.2022 17:25

Битола / Битола

so nad 6000 vgradeni igri od zlatnoto doba
ultimativna zabava za sekoja prilika

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / PC Игри и Видео игри / Останато

Се продава од:

arcades.mk
Потврден огласувач
078575000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам