1 / 1
Bmw S1000rr 2018
17.000 €
Цената е фиксна
01.11.2021 23:39

Желино / Тетово

Марка:

BMW

Вид:

Спортски

Година:

2018

Модел:

S1000rr

Километри:

30000


☑️ Bmw S1000rr
☑️ Dynamic paket
☑️ God:2018
☑️ Km:31.xxx
☑️ Auspuh Akrapovic Evo od grana
☑️ Plus Orginal auspuh
☑️ Tempomat
☑️ Greaci na racki
☑️ Elektro Suspension
☑️ Sport Vizir
☑️ Kupen u Dinamix Skopje Nov

☑️ Cena:17.000eu

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

AutoPlac VZ
Потврден огласувач
79333433
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам