1 / 4
Се продава земјиште во Општина Петровец
По Договор
30.06.2022 20:15

Петровец / Скопје

Квадратура:

3560 m²

Тип на земјиште:

Останато

Се продава земјиште во Општина Петровец погодно за градба и останати дејности. Се наоѓа во близина на основното училиште Кочо Рацин.

Контакт: 076/602-835 Бранко

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Darko
Потврден огласувач
071217531
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам