1 / 1
Zidni plocki prva klasa
450 МКД
Цената е фиксна
06.03.2023 12:20

Велес / Велес

Состојба на предмет
Нов

ZIdni plocki prva klasa
ostanato 18m

Категорија: Дом и Градина / Градежни материјали

Се продава од:

zdravko
Потврден огласувач
079238189
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам