1 / 5
Vlecna sluzba 24/7 Slep sluzba 24/7
800 €
Цената е фиксна
Денес 00:20

Гази Баба / Скопје

👉🏼⚠️ВРШИМЕ превоз на секакви видови на возила/мотори/земјоделски машини/ по НАЈПОВОЛНИ ЦЕНИ низ цела Македонија можност за плакање на ФАКТУРА.
ТЕЛ- 078286960

Категорија: Моторни Возила / Шлеп служба

Се продава од:

Filip
Потврден огласувач
078286960
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам