1 / 2
Kluc 47mm - profesionalen
111.111.111 МКД
14.08.2022 10:14

Битола / Битола

Se prodava kluc 47mm so ekstra kvalitet profesionalen alat. Klucot e nov i ne e koristen. Modelot na klucot e prikazan na slikata.
Telefon za kontakt: 076250646

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
076 250 646
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам