Baram vozac za cela makedonija
1.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

21.09.2022 14:36

Шуто Оризари / Скопје

Категорија:

Останато

Пол:

Не е важно

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

А

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Za poveke info i cena kontaktirajte me po telefonski broj

Категорија: Вработување / Барам работа

Се продава од:

Combe
Потврден огласувач
070268811
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам