1 / 10
Se iznajmuva
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

02.11.2021 11:47

Кичево

Квадратура:

260 m²

Греење:

Струја


Se iznajmuva opremen dukan za restoran moze i prenamena za market vo stog centar na Kicevo (staro pirin) Dukanot ima i podrum .Informacii na telefon 072 700 182 ISMAIL.
Cena po dogovor.

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се изнајмува од:

Violeta
Потврден огласувач
077987061
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам