1 / 6
YAMAHA XMAX 400 EXTRA SOCUVAN
5.800 €
Цената не е фиксна
26.06.2022 22:11

Охрид / Охрид

Марка:

Yamaha

Вид:

Скутер

Година:

2017

Модел:

X MAX 400

Километри:

5000

YAMAHA XMAX 400 KAKO JOV KUPEN OD MOTO AZZURO pominati 9.000 km

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
070/307-025
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам