1 / 5
Bezicen telefon Panasonic KX-TG1100FX
1.200 МКД
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

02.03.2022 10:58

Скопје Центар / Скопје

Испраќам по карго    

Se prodava bezicen telefon mnogu malku koristen

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Стари телефони

Се продава од:

Radmila
Потврден огласувач
071332262
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам