1 / 8
Се издава стан во Охрид
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Денес 09:54

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

4,5

Квадратура:

100 m²

Греење:

Струја

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Година на градба:

2018

Година на реновирање:

2019

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Запад

Адреса:

Булевард Туристичка- Хотел Интернационал

Се издава комплетно наместен и реновиран стан, во склоп на хотел Интернационал. Станот е 100м2, има дневна соба, комплетно наместена кујна со целосна бела техника, две спални соби, два тоалети, и голема тераса. Тоалетот има машина за перење алишта, бојлер и фен за коса. Станот располага со две клими, во дневна и во спална соба, голем тв уред и wifi.
Станот е на втор спрат, има и лифт, се наоѓа на 5 минути од езерото и 15 минути од центарот на градот.

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Радмила
Потврден огласувач
077623763
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам