1 / 6
Bezzicni Telefoni
600 МКД
27.05.2022 13:24

Битола / Битола

Испраќам по карго    

Se prodavaat bezzicni telefoni PANASONIC.
Telefonite se vo ispravna sostojba i na niv si funkcionira se.
Se prodava zicen telefon PANASONIC.
Telefonot e vo ispravna sostojba i na nego si funkcionira se.
Cena 600 den. od telefon.

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Фиксни телефони / Бeзжични

Се продава од:

GORAN
Потврден огласувач
075-581-117
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам