1 / 1
Stan vo Ezerski Struga
670 €
Цената не е фиксна
02.11.2021 15:26

Струга / Струга

Број на соби:

6

Квадратура:

103 m²

Греење:

Струја

Спрат:

3 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Полу наместен

Лифт:

Не

Година на градба:

2010

Број на балкони:

Тераса + 1 Балкон

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Адреса:

Struga

Stan vo ezerski struga 103 m2 na 3ti sprat
za poveke invo 070765844

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Sead
Потврден огласувач
070765844
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам