1 / 8
Peugeot Expert 2.0hdi 88kw
6.100 €
Цената не е фиксна
02.11.2021 16:05

Желино / Тетово

☑️ Peugeot Expert 2.0hdi
☑️ Dizel
☑️ God:02.2010
☑️ Km:141.xxx
☑️ Donesen od 🇨🇭🇨🇭🇨🇭

☑️ Cena:6100eu do registracia
☑️ Moze zamena so vasa doplata

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Се продава од:

AutoPlac VZ
Потврден огласувач
79333433
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам