1 / 7
Moto Jakna kako nova
По Договор
19.06.2022 16:45

Гостивар / Гостивар

Prodavam moto jakna golemina L vodoodporna komplet so protektori na lakti, ramenja i grb..

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори / мопеди и Опрема / Облека/Заштита / Јакни

Се продава од:

bubica
Потврден огласувач
078286446
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам