1 / 6
SLEP SLUZBA ШЛЕП СЛУЖБА
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

25.11.2022 09:51

Битола / Битола

SLEP SLUZBA POMOS NA PAT
CENI POLOVNI DOSTAPNI 24/7
NOSIVOST DO 3.5 T TRAKTORI, KOLI PO LI MASINI,VLAJACINA
077 90 44 55
077 90 44 66

Категорија: Моторни Возила / Шлеп служба

Се продава од:

Baze
Потврден огласувач
075691077
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам