1 / 12
Викенд Куќа "Јован"
10 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

02.11.2021 17:53

Тетово / Тетово

Број на соби:

4

Квадратура:

105 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Струја

Дворна површина:

-10 m²

Тип на домот:

Вила

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Година на градба:

2005

Година на реновирање:

2015

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Адреса:

Попова Шапка

Викендицата е со 3 спални соби за 8 особи, 1 Кпатило на спрат , а во приземје Дневен простор, трпезарија и кујна

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се изнајмува од:

Miki
Потврден огласувач
070240705
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам