1 / 2
Se prodava sirup od Aronija
300 МКД
16.04.2022 11:23

Чашка / Велес

Sirup od aronija proizveden vo Bogomila
i sertificiran od firmata BALKAN BIOCERT
100% ORGANSKO PROIZVODSTVO
TEL. 075/354-495

Категорија: Храна и готвење / Овошје и зеленчук

Се продава од:

Jovica
Потврден огласувач
075354495
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам