1 / 6
RENAULT ESPACE 2.2DT 83KW -99
1.400 €
04.01.2022 11:10

Берово / Берово

Марка:

Renault

Модел:

Espace

Година:

1999

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Моноволумен

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2021

Сила на моторот:

83 kw / 113 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

RENAULT ESPACE 2.2DT 83KW 1999GOD 7 SEDISTA
VOZILOTO E VO ODLICNA SOSTOJBA SO SE FUNKCIONALNO NA NEGO
REG POMINATA

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
078667527
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам