1 / 1
продавам 128G SSD
2.000 МКД
Цената не е фиксна
07.06.2022 23:05

Охрид / Охрид

продавам 128G SSD со активирана и лиценциран Windows 10 pro

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Хард дискови

Се продава од:

nikola
Потврден огласувач
071352522
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам