1 / 6
Се продава куќа
По Договор
05.11.2021 15:04

Виница / Виница

Број на соби:

9

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

00 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Гаража

Ориентација:

Исток

Адреса:

Првомајска бр. 19

Се продава куќа на ул"Првомајска" бр.19 Виница во близина на центарот и Ветеринарната станица. Куќата е на 2 спрата со подрум, гаража, предно и задно дворно место. Цена по договор. Може и замена за стан со ваша доплата.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава / Можна е замена од:

Vlatko
Потврден огласувач
078290695
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам