1 / 10
Prevoz na vozila od Germanija Belgija Holandija Avstrija
5 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

17.05.2022 09:45

Куманово / Куманово

🚨🚨Stona Logistics DOOEL.🚨🚨
♦️Vrshi prevoz na vozila od EU ( Germanija Austrija Holandija Ceska Slovacka Hrvatska)
♦️-Povolni ceni (brz i ednostaven transport ) ispravni i neispravni vozila .
✳KONTAKT NA ✳
🧿TEL 070548020🧿
🧿VIBER‪ +49 1573 3493195‬ 🧿

✅KONTAKTIRAJ I ZAKAZI GO SVOJOT TERMIN ---✅

♦️MOZE PLAKJANJE I NA FAKTURA ♦️

Категорија: Останато

Се продава од:

Stona Logistics
Потврден огласувач
070221114
Испрати Е-маил до огласувачот

Prevoz na Vozila od EU (Shlep)(Slep) UVOZ na Vozila od EU

0 €

Iznajmuvanje( Rent ) Shlep Prikolica Dupla 8.5m za 2 vozila

1 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам