1 / 5
Huawei honor 9x.4/128gb.kam.48mp.NOVI 24m.gar.a1 mobistrk
5.500 МКД
02.05.2022 07:18

Битола / Битола

Марка:

Huawei

Модел:

9x

Боја:

Blue

Интерна меморија:

128 GB

РАМ меморија:

4 GB

Големина на екранот:

6,5 - 7 " инчи и поголеми

Huawei honor 9x malce raboten
ram 4/128gb.
Kam.48mp.
5500d
Mobistrk

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

ljupco
Потврден огласувач
075303777
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам