1 / 3
TELEVIZOR LG 72 cm ISPRAVEN
3.000 МКД
Цената не е фиксна
30.01.2023 14:31

Прилеп / Прилеп

Марка:

LG

Производ:

CRT - Класични

Големина:

68 cm (27 inch)

TELEVIZOR LG, 72 EKRAN,KAKO NOV, MNOGU MALKU KORISTEN, ULTRA SLIM, ISPRAVEN SO ORIGINAL DALECINSKO IMA SKARD VLEZ

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Телевизори / LCD / Плазма

Се продава од:

****
Потврден огласувач
070795585
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам