1 / 7
MacBook Air 2017 13inc, corI5 PRODAVAM
1 €
Денес 09:26

Аеродром / Скопје

Производител:

Apple

Xaрд диск HDD:

160 GB

РАМ Меморија:

8 GB

Модел на процесор:

Intel Core i5

Тип на хaрд диск:

SSD

Големина на екран:

13 - 14 инчи

Prodavam Macbook air 2017 odlicno socuvan , bez nijedna grepka ili ostetuvanja...mnogu malku koristen..baterija odlicna

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

Kiko
Потврден огласувач
076911448
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам