1 / 3
Laptop 4500den
4.500 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

04.11.2021 11:16

Аеродром / Скопје

Laptopot co extra sostojba
Hdd 350gb
Ram 4gb
Display 15.6
Orginalen adapter
Baterija drzi 1h

Категорија: Компјутери / Останато

Се продава од:

Partner
Потврден огласувач
076-777-797
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам